Ekibimiz

Anasayfa / Ekibimiz

Hasan Fatih ÇAĞLAYAN

KURUCU AVUKAT

İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2013 yılında mezun olmuştur. 2014 yılında Ankara Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık mesleğine başlamıştır.Ufuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte olup; Şirketler ve Ticaret Hukuku alanında Balıkesir Barosu'na bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

Mihriban ÇAĞLAYAN

KURUCU AVUKAT/ARABULUCU

Hukuk eğitimini, İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde 2013 yılında tamamlamıştır. 2014 yılında İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak mesleğini icra etmeye başlamıştır. Temel olarak Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmekte olup, hali hazırda Balıkesir Barosu'na kayıtlı olarak faaliyetine devam etmektedir.

Yusuf AVCI

AVUKAT

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi eğitimini 2022 yılında başarıyla tamamlamasına müteakip Balıkesir Barosu’nda avukatlık stajına başlamış ve staj bitiminde Avukatlık Mesleğine adım atmıştır. Alpagu Hukuk Bürosu bünyesinde Ticaret hukuku, Bilişim hukuku ve diğer hukuk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Şebnem Ece CANPOLAT

DANIŞMAN

2009 yılında Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler, 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2018 yılında Sosyal Medya Uzmanlığı, 2020 yılında Sosyal Medya İçerik ve yönetimi alanılarında 1 yıl eğitim almıştır. Şu an Alpagu Hukuk Bürosu'na Halkla İlişkiler Uzmanı olarak danışmanlık vermektedir.